fbpx

Klimatyzacja Warszawa

Wydajna instalacja, która wspiera wypoczynek w domu i poprawia wydajność w pracy?

Zdaj się na doświadczenie i umiejętności naszych ekspertów. Dopilnujemy, aby w Twoim budynku zagościła trwała i niezawodna klimatyzacja, dzięki której uzyskasz idealną temperaturę – o każdej porze roku.

Przejdź do kontaktu, aby otrzymać szybką wycenę i ustalić warunki oraz termin montażu Twojej klimatyzacji.

Dlaczego warto?

Działamy nieprzerwanie od ponad 15 lat. Przez ten czas dostarczyliśmy 1000+ instalacji, które poprawiają komfort w domach, mieszkaniach i obiektach naszych klientów.

Kompleksowa obsługa na każdym etapie

Pomożemy Ci wybrać dopasowaną instalację, a następnie odpowiemy za jej transport, montaż oraz uruchomienie – bezpośrednio w Twoim budynku.

Chcesz więcej? Chętnie udzielimy Ci wsparcia w uzyskaniu dofinansowania na pokrycie części kosztów takiej inwestycji.

Aż 5 lat gwarancji
na całą instalację

Pracujemy tylko na sprawdzonych komponentach od zaufanych i renomowanych marek.

Wystarczy regularne serwisowanie, a raz zamontowana klimatyzacja będzie Ci służyła bezproblemowo i przez długie lata.

Wygodne sterowanie pilotem

Dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji zapewni Ci poręczny pilot który otrzymasz w zestawie oraz aplikacja umożliwiająca sterowanie urządzeniem z każdego miejsca na świecie za pomocą Twojego smartfona.

To dzięki nim włączysz lub wyłączysz urządzenie, sprawnie ustawisz temperaturę jak również wybierzesz preferowany program.

Wszechstronne zastosowanie klimatyzacji

Twoja klimatyzacja sprawdzi się doskonale nie tylko w dni, gdy na zewnątrz będzie panował upał.

Za sprawą uniwersalności, z powodzeniem wykorzystasz ją także do efektywnego ogrzewania wybranych pomieszczeń – zarówno jesienią, jak i zimą.

WYBÓR, MONTAŻ I SERWIS KLIMATYZACJI W WARSZAWIE

Jak to działa?

Gdy chcesz zjeść lody – wcale nie musisz budować własnej lodziarni. Gdy masz ochotę na pizzę – wystarczy, że udasz się do pobliskiej restauracji lub zamówisz jedzenie z dowozem. A jeśli chcesz mieć nowe ubranie, nie sięgasz przecież po maszynę do szycia. Dlaczego więc miałoby to wyglądać inaczej w przypadku klimatyzacji?

W naszej firmie wychodzimy z prostego założenia mówiącego o tym, że wybór, montaż i korzystanie z klimatyzacji powinny być maksymalnie proste.

Uważamy, że wcale nie musisz poświęcać dziesiątek godzin na studiowanie technologii, zapoznawanie się z dostępnymi rozwiązaniami oraz zagłębianie się w często skomplikowaną tematykę. W końcu po to masz nas – doświadczonych ekspertów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, a także wezmą odpowiedzialność za każdy etap współpracy – od wstępnej wyceny, aż po montaż i finalne uruchomienie Twojej klimatyzacji.

W naszej ocenie zasada jest prosta:

Mówisz, że potrzebujesz niezawodnej i wydajnej instalacji, a my robimy wszystko, aby Ci ją dostarczyć

Proste, prawda?

W ramach wsparcia przeprowadzimy Cię przez wszystkie niezbędne etapy – od pomysłu, po wdrożenie. Jednocześnie obiecujemy, że cały proces będzie dla Ciebie nie tylko bezbolesny, ale również przebiegnie niezwykle szybko i sprawnie. Tylko zobacz, jakie to proste:

Kontakt

Wyślij nam wszystkie niezbędne informacje, dzięki którym stworzymy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

W wiadomości umieść krótki opis przedsięwzięcia, kilka zdjęć, wymiary pomieszczeń oraz ich plan (jeśli posiadasz).

Wycena

Na bazie zebranych informacji przygotujemy oferty, które dopasujesz do swoich potrzeb.

Dodatkowo otrzymasz także przykłady innych realizacji, które przeprowadziliśmy dla naszych klientów.

Realizacja

Gdy uznasz, że nasza propozycja zawiera to, czego potrzebujesz – wpłać zaliczkę i wskaż datę montażu

W ustalonym terminie zainstalujemy Twoją klimatyzację i przeprowadzimy szkolenie z jej obsługi. Resztę kwoty opłacisz na podstawie faktury – w terminie 3 dni od realizacji.

KLIMATYZACJA W WARSZAWIE

Na jakich systemach pracujemy?

Pracujemy wyłącznie na rozwiązaniach, za które sami możemy ręczyć swoją renomą. W naszej ofercie znajdziesz więc tylko urządzenia sprawdzonych producentów, których wyselekcjonowaliśmy pod względem awaryjności, jakości, ceny oraz wsparcia w postaci części zamiennych.

KLIMATYZACJA TYPU SPLIT

Idealna, jeśli zależy Ci na uzyskaniu optymalnej temperatury tylko w 1 pomieszczeniu

Składa się z 2 jednostek (wewnętrznego parownika oraz zewnętrznego skraplacza), które w połączeniu pozwalają na sprawne regulowanie wysokości temperatury.

Wybierz, jeśli klimatyzacja ma pracować np. wyłącznie w salonie, biurze lub innym pomieszczeniu.

KLIMATYZACJA TYPU MULTI-SPLIT

Wszechstronne rozwiązanie, które pozwoli Ci chłodzić lub ogrzewać kilka pomieszczeń jednocześnie

W jej skład wchodzą: 1 jednostka zewnętrzna oraz dowolna ilość jednostek wewnętrznych, za sprawą których jednocześnie możesz kontrolować temperaturę w wielu pomieszczeniach.

Doskonały wybór dla domów, mieszkań oraz budynków firmowych.

AC PRO

A co z rozwiązaniami dla biur i firm?

W naszej pracy wykorzystujemy również sprawdzone systemy klimatyzacji VRF/VRV. Choć te skróty mogą brzmieć dla Ciebie tajemniczo i skomplikowanie – sama istota ich działania jest bardzo prosta. Otóż, ich zastosowanie pozwala na sprawne dopasowywanie wysokości temperatury do konkretnych pomieszczeń. W efekcie systemy VRF/VRV sprawiają, że jedna instalacja może jednocześnie chłodzić oraz grzać dowolnie wybrane pomieszczenia.

WYCENA KLIMATYZACJI W WARSZAWIE

Ile może kosztować Twoja instalacja?

Prawdopodobnie nie będzie dla Ciebie żadnym zaskoczeniem, jeśli stwierdzimy, że ostateczna cena klimatyzacji, która zagości w Twoim budynku, jest oparta na kilku czynnikach. Pod uwagę bierzemy takie aspekty, jak: typ obiektu oraz rozmiar powierzchni. Na ich podstawie jesteśmy w stanie stwierdzić, jaki typ instalacji sprawdzi się w Twoim wypadku, a co najważniejsze – ile przyjdzie Ci za to wszystko zapłacić.

Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu szybkiej wyceny – wystarczy, że przejdziesz do kontaktu i przekażesz nam tych kilka podstawowych informacji. Gotowa wycena trafi na Twoją skrzynkę zaledwie w ciągu kilku dni. Oto przykładowe ceny najbardziej popularnych rozwiązań:

AC PRO

Co zyskasz?

Wiemy, że taka dawka informacji mogła wywołać u Ciebie małe zakłopotanie. Dlatego podsumujmy, na co możesz liczyć, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług. W ramach wsparcia AC-PRO

Otrzymasz kompleksową usługę, która uwzględnia wszystkie niezbędne elementy

Zajmiemy się doborem właściwej instalacji, odpowiemy za jej montaż i uruchomienie, a na koniec – zapewnimy Ci pełne szkolenie z jej obsługi.

Odbierzesz wydajną, trwałą, cichą i wszechstronną klimatyzację

Dopasujemy ją do Twoich potrzeb oraz warunków danego obiektu tak, aby z powodzeniem mogła nie tylko chłodzić, ale również ogrzewać Twoje pomieszczenia. Jej obsługa będzie niezwykle intuicyjna, a do tego wygodna, bo wszystko załatwisz za pomocą pilota.

Zyskasz aż 5 lat prawdziwej gwarancji na cały osprzęt

W przeciwieństwie do wielu firm, które pojawiają się i znikają po 1 czy 2 sezonach, działamy nieprzerwanie od 2007 roku. Dzięki temu wiesz, że będziemy do Twojej dyspozycji zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba.

Masz sprawy, które chcesz poruszyć jeszcze przed kontaktem?

Skorzystaj z naszego FAQ i zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Chcę dowiedzieć się ile będzie kosztowało założenie klimatyzacji w moim przypadku. Jakie informacje mam przygotować?

Aby uzyskać wycenę skorzystaj z formularza znajdującego się tutaj który zada Ci serię pytań a nam przekaże informacje niezbędne abyśmy mogli dokładnie wycenić montaż klimatyzacji w Twoim przypadku.

Mam mieszkanie w stanie deweloperskim lub dom w budowie. W którym momencie mam pomyśleć nad instalacją klimatyzacji?

W przypadku wykończenia mieszkania lub budowy domu o klimatyzacji najlepiej pomyśleć przed etapem wykończeniowym (po odbiorze mieszkania) lub tynkami w przypadku domu. W takim wypadku wykonuje się tak zwany montaż dwuetapowy. W pierwszym etapie układa się instalację freonową, skroplin oraz elektryczną i zabezpiecza się ją ciśnieniowo a w drugim etapie montuje się urządzenia. Zabezpieczenie ciśnieniowe instalacji to bardzo ważny proces i nie należy go pomijać. Zapobiega zawilgoceniu układu oraz pomaga przeciwdziałać uszkodzeniu podczas innych prac montażowych.

Czy do instalacji klimatyzacji niezbędna jest zgoda?

Jeśli mieszkasz a budynku wielorodzinnym lub bloku w którym zarządza Wspólnota Mieszkaniowa lub Spółdzielnia niezbędne jest uzyskanie pozwolenia na instalację. Zazwyczaj procedura to formalność i po kontakcie Zarządca przekaże Ci wniosek o wydanie zgody do wypełnienia. Po jego uzyskaniu wypełnimy go za Ciebie.

Co to jest montaż standardowy i co obejmuje?

Montaż standardowy obejmuje instalację klimatyzacji SPLIT (jedna jednostka wewnętrzna i jedna jednostka wewnętrzna), natynkowo w korytkach instalacyjnych z instalacją nie dłuższą niż 4 metry bieżące. W cenie zawarte jest postawienie jednostki zewnętrznej na nogach antywibracyjnych.

Czego nie obejmuje montaż standardowy?

Montaż standardowy nie obejmuje:

  • Instalacji podtynkowej (kucie bruzd, zalepianie)
  • Doprowadzenia osobnego obwodu zasilania do rozdzielni
  • Powieszenia jednostki zewnętrznej (obejmuje wariant stojący)
  • Instalacji multi-split
  • Instalacji dwuetapowej
Ile trwa montaż klimatyzacji?

Standardowy montaż klimatyzacji nie powinien trwać dłużej niż 4 godziny. Oczywiście zdarzają się przypadku w których wynikają nieprzewidziane wcześniej komplikacje i montaż może się przedłużyć. Najczęstszym powodem przedłużenia montażu jest wydłużenie się czasu przewiertu w ścianie ze względu na druty zbrojeniowe.

Jestem zdecydowany/na na montaż klimatyzacji. Co mam dalej zrobić?

Napisz do nas maila, otrzymasz od nas dalsze instrukcje wraz z odpowiednimi linkami do rezerwacji terminu i uzupełnienia formularza.

Ile udzielacie gwarancji na instalację?

Na instalację oraz sprzęt zazwyczaj udzielamy 5 lat gwarancji w zależności od producenta urządzeń. W zależności od wymogów aby gwarancję utrzymać należy stosować się do zaleceń odnośnie serwisów okresowych. Na przykład w przypadku Rotenso jest to jeden serwis w roku.

Ile czeka się na montaż?

Zazwyczaj czas oczekiwania nie trwa dłużej niż dwa tygodnie.

Mam urządzenia czy wykonacie sam montaż?

Niestety nie wykonujemy takiej usługi ze względu na problemy gwarancyjne.

Czy urządzenia które oferujecie spełniają normy wymagane polskim prawem?

Tak, wszystkie oferowane przez nas urządzenia spełniają wymagane normy między innymi dotyczące hałasu na co posiadamy stosowne dokumenty. Zazwyczaj przesyłamy te dokumenty na etapie uzyskiwania zgody ze względu na wymogu Wspólnoty / Spółdzielni.

Czy mogę zainstalować klimatyzację w przedpokoju aby schłodziła mi wszystkie pomieszczenia?

Możesz ale nie u nas. Nie popieramy takiego rozwiązania i go nie wykonujemy. W naszej ocenie takie rozwiązanie nie jest zgodne ze sztuką i nie sprawdza się w praktyce.

Czy mogę sterować klimatyzacją przez telefon / wifi?

Tak. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają taką możliwość. Możesz sterować swoim urządzeniem z dowolnego miejsca na świecie.

Czy klimatyzacja podczas pracy pobiera dużo prądu?

Nie. Nowe jednostki płynnie sterują swoją pracą aby uzyskać jak najniższe zużycie energii elektrycznej i po schłodzeniu pomieszczenia potrafią zejść znacznie poniżej 400W. Należy pamiętać, że moc chłodnicza urządzenia pomimo iż wyrażana jest w tych samych jednostkach (kW) to nie jest moc elektryczna urządzenia. Urządzenie o mocy chłodniczej 3.5 kW nie posiada mocy elektrycznej równiej 3.5 kW (3500 W).

Czy mogę się ogrzewać klimatyzacją?

Tak. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają funkcję grzania w której obieg czynnika chłodzącego się odwraca i urządzenie zamienia się w pompę ciepła. Jeśli planujesz używać klimatyzacji do ogrzewania zdecydowanie warto wybrać model dedykowany do ogrzewania lub wyposażony w pakiet zimowy.

Czy jest możliwość montażu w sobotę?

U nas wszystko jest możliwe. Jeśli Twoi sąsiedzi nie będą mieli nic przeciwko my tymbardziej 😊